DJ Jerzman – na wesele Poznań

Nie jest tajemnicą, że muzyka ma ogromny wpływ na ogólną atmosferę twojego wesela – wybierz odpowiedni zespół lub DJ-a, a Twoi goście spędzą całą noc na parkiecie. Obok ceremonii ślubnej przyjęcie weselne jest największą częścią Twojego wielkiego dnia, a poza salą i jedzeniem, najważniejszą częścią całego wydarzenia jest muzyka. W Polsce pary młode coraz częściej decydują się na profesjonalnego DJ-a do poprowadzenia imprezy, odchodząc od modnych w ubiegłych latach zespołów i orkiestr. Jeśli więc Wasza uroczystość zbliża się wielkimi krokami, a wesele organizujecie w okolicach Poznania lub Warszawy, DJ Jerzman zagwarantuje Wam i Waszym gościom niezapomniane chwile oraz zabawę do białego rana.

Dobry wodzirej to prawdziwy skarb

Jeszcze do niedawna wodzirej była to osoba, która miała za zadanie zabawiać gości, zapraszać do tańca oraz prowadzić konkursy i zabawy. Dziś wodzirej (lub konferansjer) i DJ to ta sama osoba – dbająca i o muzykę, i o koordynowanie uroczystości. Połączenie dwóch ról pozwala na staranne zaplanowanie imprezy, co przy współpracy kilku osób może nie zawsze być skuteczne. Wodzirej to prawa ręka pary młodej, dlatego warto zatrudnić kompetentną osobę, która będzie ze wszystkimi współpracować i zadba o dopięcie wszelkich szczegółów na ostatni guzik.

DJ Jerzman – gwarancja świetnej zabawy

Dj Jerzman zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, specjalizując się w prowadzeniu wesel. To najlepszy wybór dla par z okolic Poznania i Warszawy stojących przed wyborem wodzireja, który odpowiedzialny będzie za przebieg imprezy i miłą atmosferę. Pan Michał Jerzyk posiada profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, który sprawdzi się w każdej sali weselnej – zarówno tej małej, jak i nieco większej.  Dobre nagłośnienie to podstawa – pozwala  cieszyć się muzyką i klimatem imprezy. DJ Jerzman w swoim repertuarze wykorzystuje utwory klasyczne, a także hity współczesne – chętnie dopasuje styl muzyczny oraz repertuar do gustu i preferencji państwa młodych. Szczegółów dowiecie się, klikając w link: https://djjerzman.pl/.

Fotograf-s´lubny-Gniezno-103

Nie tylko muzyka…

W swojej ofercie DJ Jerzman posiada także dynamiczne oraz statyczne oświetlenie – LEDowe światła parkietowe, które zmieniają się w różnych wzorach, a także podświetlenie sali lub różnych jej elementów, takich jak: ściany, narożniki, wnęki okienne, filary itp. Nadaje to wnętrzu charakteru oraz nastroju, dzięki czemu fotograf czy kamerzysta także będą mogli z niego skorzystać, uwieczniając wydarzenie na zdjęciach i filmie.

Nieodłącznym elementem każdego wesela są oczepiny oraz towarzyszące mu zabawy, które angażują i ożywiają gości. DJ Jerzman proponuje rozrywki, które rozkręcą każdy tłum. W tym sezonie hitem jest Quiz Młodej Pary, czyli konkurs prowadzony na wzór Familiady – wybierane są dwie drużyny pięcioosobowe, którym zadawane są pytania dotyczące państwa młodych.

Pamiętajmy, że usługi DJ-skie nie ograniczają się jedynie do obsługiwania wesel. DJ Jerzman swoją ofertę kieruje do wszystkich osób organizujących każdy rodzaj imprezy: Sylwester, bal karnawałowy, studniówka, imprezy firmowe, bankiety, plenery, a także 18-tki, imieniny i wszelkiego rodzaju prywatki. Zapraszamy cały Poznań i okolice do zapoznania się z pełnym zakresem usług, jakie oferuje DJ Jerzman oraz do kontaktu za pomocą Facebooka: https://www.facebook.com/djjerzman.