Fotoksiążka z wakacji

Choć żyjemy w czasach postępującej digitalizacji, w pewnych aspektach życia wciąż doskonale sprawdza się to, co namacalne, analogowe. Jak płyty winylowe albo fotoksiążki, które stanową wspaniały, pięknie wyglądający sposób na zachowanie wspomnień. Fotoksiążki są specjalnością firmy LumaBook.

Kilka opcji

Korzystając z oferty firmy LumaBook – https://lumabook.pl/, mamy możliwość uwiecznienia wspomnień z wyjątkowych wakacji albo specjalnej podróży na wiele sposobów. Możemy wybrać opcję standardową (klasyczna, miękkie strony w twardej oprawie), wersję Premium (usztywnione, grube kartki, drukowane cyfrowo, solidna, twarda okładka), Elegance (grube karty, najwyższej jakości druk fotograficzny, twarda oprawa) oraz wariant Ecomo (ekonomiczna fotoksiążka w oprawie spiralnej, miękka oprawa, drukowana w pełnej jakości druku cyfrowego).

2b

Co więcej, jeśli chce się zachować fotografie w wersji cyfrowej, można wybrać płytę cd lub pendrive w specjalnych pudełkach: CD-pack i Luma PEN-pack. Opakowania są oczywiście spersonalizowane. Wykonane są w twardej tektury, mają sztywną okładkę oraz odpowiedni napis na grzbiecie. Tray pudełka pozwala na umieszczenie dwóch płyt, piankowa wyściółka zmieści jednego pendrive’a.

Dlaczego fotoksiążki LumaBook

LumaBook proponują fotoksiążki, ale dają też klientowi sporą samodzielność. Wystarczy założyć konto, zalogować się, a potem wystarczy już tylko wejść do edytora i można zacząć autorskie projektowanie fotoksiążki. Jeżeli nie czujesz się w tym pewnie, wystarczy kliknąć link do blogu na górnej belce i tam przeczytać artykuł, który pomoże w projektowaniu. Pomocny może okazać się też link FAQ w sekcji ”Pomoc”.

2a

Fotoksiążki LumaBook godne uwagi są również z tego względu, że można je przygotować samodzielnie, nie mając większego pojęcia o grafice. Firma udostępnia bowiem ponad 30 różnych gotowych formatów, z których możesz skorzystać. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet kompletny laik w dziedzinie projektowania może stworzyć dla siebie coś wyjątkowego. Wystarczy tylko gotowe wzory odpowiednio uzupełnić zdjęciami.

Czy na miękkim, czy na twardym papierze, czy w twardej, czy w miękkiej oprawie, fotoksiążka z https://lumabook.pl/ jest zawsze przygotowana z najwyższą starannością i dbałością o detale, bo firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość swoich produktów. Dzięki temu klient może być pewny, że jego wspomnienia z pamiętnej wyprawy, niezapomnianych wakacji, będą miały wyjątkową oprawę.