Innowacja – sznurówki bez wiązania!

Koniec z ciągle rozwiązującymi się i luźnymi sznurowadłami! Sznurówki silikonowe oszczędzą ci tych problemów. Zakładasz je raz i nie musisz się już więcej martwić. Zapewnią ogromną wygodę i całkowicie wyeliminują wiązanie!

W ofercie http://sznurowki.com.pl/ znajdziesz sznurówki silikonowe do butów sportowych, sneakersów i trampek, ale to nie wszystko! Nadadzą się także do eleganckich butów wyjściowych! Posiadamy również sznurówki elastyczne idealne dla sportowców jak i do noszenia na co dzień. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są zapinane. W naszym asortymencie posiadamy także sznurówki trekkingowe. Są zaciskane i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do butów zimowych, górskich oraz sportowych. Dzięki mocnemu zaciskowi dopasujesz sznurowadła do swoich potrzeb.

Koniec-z-wiazaniem-sznurowek-2

Oprócz ogromnego komfortu, jaki zapewniają, posiadają też szereg innych zalet:

  1. Solidnie mocują twoje buty na stopach, dzięki czemu nie przesuwają się w najmniej odpowiednim momencie i zapewniają komfort codziennego noszenia obuwia.
  2. To świetna alternatywa dla zwykłych sznurówek, ponieważ zakładasz je raz i nie musisz martwić się o codzienne wiązanie. Unikniesz supłów, których rozplątywanie zajmuje dobrych kilka minut. Pewnie każdemu z nas zdarzyło się spóźnić przez nie na autobus.
  3. Są wodoodporne i łatwe w czyszczeniu oraz są bardzo wytrzymałe. Zwykłe sznurówki potrafią się rozerwać przy mocniejszym pociągnięciu.
  4. Sznurowadła występują w siedmiu kolorach i mają wiele możliwości zakładania. Mieszaj kolory i zmieniaj kombinacje ułożenia. Dzięki temu stworzysz swój oryginalny styl i zwrócisz na siebie uwagę na ulicy.
  5. Są po prostu wygodnym zamiennikiem zwykłych sznurówek. Dzięki nim zaoszczędzisz wiele czasu każdego dnia!

Zakładanie naszych sznurówek silikonowych jest bajecznie proste! Należy wsunąć końcówkę sznurowadła w otwór od strony palców, następnie wsunąć drugą końcówkę w przeciwległy otwór. Powtarzamy operację ze wszystkimi sznurówkami i gotowe! Możemy cieszyć się wygodą i funkcjonalnością naszych nowych sznurówek!

Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się dystrybucją akcesoriów obuwniczych tego typu. Jesteśmy także po części ich producentem. Posiadamy sznurowadła silikonowe w oryginalnym opakowaniu opatrzonym polskimi napisami. Oferujemy hurtową sprzedaż naszych produktów. Dla stałych odbiorców możemy zaoferować duże rabaty, wydłużony termin płatności, szybkie terminy realizacji zamówień, możliwość pakowania we własne opakowania oraz sprawdzone i cenione produkty najwyższej jakości. Dowiedz się więcej o naszych produktach na https://www.sznurowki.com.pl/sznurówki-silikonowe-sport. Specjalizujemy się wyłącznie w sznurowadłach bez konieczności wiązania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!