Nanogen – gęstsza fryzura w 30 sekund!

Produkt, kryjący się pod nazwą Nanogen, jest niezwykłym kosmetykiem, który pomógł już milionom osób na świecie uzyskać efekt pięknych, gęstych włosów. Przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet i mężczyzn, którzy mają zauważalne przerzedzenia na głowie i pragną za wszelką cenę odzyskać bujne, grube włosy bez wysiłku – w ciągu 30 sekund. Nanogen to najlepiej sprzedająca się w Wielkiej Brytanii marka kosmetyku, zawierającego mikrowłókna keratynowe. Jak to działa? Otóż keratynowe cząsteczki wczepiają się w naturalne włosy, zwiększając ich objętość. Ten produkt jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli interesuje Cię szybkie i bezinwazyjne zagęszczanie włosów.

Z naszym przewodnikiem nauczysz się jak działa najlepszy kosmetyk do zagęszczania włosów oraz w jaki sposób się z niego korzysta.

Wybierz kolor

Mikrowłókna do włosów firmy Nanogen dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu można sobie wybrać dokładnie taki, który odpowiada naturalnemu odcieniowi włosów. Istnieje także możliwość połączenia dwóch kolorów, aby stworzyć ten właściwy. Dobierając kolor, kieruj się naturalnym odcieniem włosów (kolorem odrostów w przypadku pań). Jeżeli nie możesz znaleźć dokładnego odcienia, bezpieczniejsze będzie wybranie tego ciemniejszego.

NanogenPrzedPoKobieta

Przed zastosowaniem

Dobrą praktyką jest stylizacja włosów przed nałożeniem nanowłókien. Przed zastosowaniem produktu należy umyć włosy, a następnie je osuszyć. Jeżeli do stylizacji fryzury stosujesz żel bądź piankę – produkty powinny całkowicie wyschnąć. Wszelkiego typu lokówki i prostownice powinny być użyte przed nałożeniem nanowłókien. Jednakże kosmetyki, takie jak na przykład lakiery do włosów, mogą być stosowane po ich nałożeniu. Zachęcamy do zakupienia lakieru Nanogen Locking Spray, który jeszcze mocniej utrwali fryzurę .

Zastosowanie

Proces aplikacji jest dość prosty, co sprawia, że produktu używa się niesamowicie wygodnie. Wystarczy przeznaczyć na tę czynność tylko kilka sekund dziennie. Nie musisz wydawać majątku na drogie preparaty na porost włosów, ani decydować się na przeszczep włosów. (Więcej na temat zagrożeń, jakie niesie zabieg przeszczepu przeczytasz na https://www.nanogen.pl/przeszczep-wlosow.html.)

Produkt występuje w wygodnym opakowaniu, przypominającym nieco solniczkę lub pieprzniczkę. Sprawia to, że łatwo się z niego korzysta – wystarczy go przechylić do góry dnem i nanieść proszek na włosy. Ponadto każdy pojemniczek posiada specjalny elektrostatyczny metalowy pasek, dzięki któremu włókna nie tracą swoich właściwości.

Gwarantujemy, że natychmiast zauważysz efekty.

W skrócie:

Najlepsze efekty uzyskasz po umyciu i wysuszeniu włosów.

Jeśli używasz żelu lub pianki do stylizacji, przed nałożeniem włókien upewnij się, że jest produkt całkowicie wysechł.nanogen3

Fryzurę możesz spryskać lakierem do włosów po zastosowaniu nanowłókien.

Pochyl pojemnik nad obszarem z przerzedzonymi włosami pod kątem około 45 stopni i stuknij opakowanie palcami lub delikatnie potrząśnij, aby wysypać proszek.

Dobrze jest zacząć od tyłu głowy, przenosząc się warstwami do przodu – nanosząc produkt warstwami uzyskasz lepszy efekt.

Bardzo delikatnie wklepuj produkt we włosy, aby włókna rozpraszały się równomiernie.

Kiedy jesteś już zadowolony z efektu, możesz delikatnie ułożyć włosy dłońmi lub szerokim grzebieniem.

Na koniec utrwal fryzurę lakierem do włosów Nanogen Locking Spray.

Nanogen to innowacyjny produkt pozwalający cieszyć się gęstą fryzurą osobom z przerzedzonymi włosami lub tym, których krępuje łysienie. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości produktu Nanogen. Opinie, jakimi cieszy się ten preparat, dowodzą o jego skuteczności i wartości. Po więcej informacji na temat produktu zapraszamy na stronę https://www.nanogen.pl.