Sprzęt AGD – nowoczesne i stylowe wyposażenie twojej kuchni

Sprzęt AGD ma to do siebie, że jeśli jest intensywnie eksploatowany, wymaga częstej wymiany. Chyba że zainwestujemy w urządzenia naprawdę dobrej jakości, które posłużą nam na znacznie dłużej. Takie rozwiązania oferuje profesjonalna niemiecka firma CASO. Jej sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością, ale również zachwyca oryginalnym, eleganckim designem. Już dziś możesz znaleźć produkty CASO w sklepie internetowym a’Gusto. Zajrzyj na https://agusto.pl/121_caso-design i przekonaj się sam.

Kawa czy herbata?

Zaparzacz do herbaty

Chociaż to zaparzacze do kawy cieszą się dziś dużą popularnością, nie można zapomnieć, że na rynku sprzętów AGD znajdziemy również zaparzacze do herbaty. To gratka dla fanów tego pysznego napoju. Urządzenia CASO oferowane przez a’Gusto pozwalają cieszyć się długo ciepłym naparem – posiadają funkcję automatycznego podgrzewania do trzydziestu minut oraz filtr ze stali nierdzewnej. Możesz zaparzyć w nim aż litr herbaty.

Dyspenser wody z regulacją temperaturyteegourmet-caso-zaparzacz-do-herbaty

Jeśli pijesz dużo ciepłych napojów, bardzo przydatny może okazać się dla ciebie dyspenser wody z precyzyjną regulacją temperatury. CASO oferuje urządzenie, które podgrzeje wodę do 100°C w zaledwie 5 sekund! Dlatego jeśli żyjesz w pośpiechu i często nie masz czasu na pyszną kawę, koniecznie zaopatrz się w ten dyspenser. Dodatkowo jest energooszczędny – pozwala zaoszczędzić nawet do 50% energii względem zwykłych czajników. Jego design jest niezwykle minimalistyczny, dlatego z pewnością będzie pasował do każdego wnętrza.

Czajnik ze stali nierdzewnej

Zwykły czajnik zdecydowanie warto zastąpić czajnikiem elektrycznym. Niezwykle zachęcające wydają się być te z regulacją temperatury, dzięki którym idealnie dopasujesz poziom nagrzania wody do napoju (np. zielonej, czarnej lub białej herbaty). CASO oferuje czajniki, które posiadają dotykowe panele oraz wyświetlacz, który pokazuje temperaturę, a także wydają sygnał dźwiękowy po zakończeniu gotowania. Stal nierdzewna, z której zostały wykonane gwarantuje niezwykłą trwałość, a podwójne ścianki z izolacją próżniową pozwalają cieszyć się ciepłą wodą nawet przez kilka godzin. To niezwykła innowacja! Do tego prezentuje się przepięknie na każdym blacie kuchennym.

sous-vide-center-sv-500-caso-1307Perfekcyjnie i wyborne potrawy

Sous-vide to pochodząca z Francji metoda przygotowywania potraw, która polega na gotowaniu ich w precyzyjnie dopasowanych temperaturach i szczelnie zamkniętych torebkach próżniowych. Temperatura jest niższa od tej przy tradycyjnych metodach gotowania, a sam proces trwa nieco dłużej.

Cyrkulatory to bardzo przydatne przy tej metodzie sprzęty, niektóre umożliwiają gotowanie nawet kilku potraw na raz – wszystko zależy od ich pojemności. Występują w postaci wanien, np. sześcio-, a nawet dziewięciolitrowych oraz urządzeń montowanych w garnku za pomocą uchwytu. Dzięki temu rozwiązaniu potrawy są dużo soczystsze i bardzo aromatyczne. Produkty CASO dostępne w ofercie a’Gusto posiadają wyświetlacze, które umożliwiają określenie temperatury.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego a’Gusto i wybierz sprzęt AGD, który nie tylko zachwyca swoją niebanalną stylistyką, ale również gwarantuje najwyższą jakość i doskonałą trwałość.