Szeroki wybór sterowników maszyn CNC w EBMiA.pl

W 2005 roku w Augustowie powstała firma Akcesoria CNC, która od samego początku pragnie dostarczać swoim klientom najwyższej jakości części zamienne do maszyn i obrabiarek CNC. W skład oferty wchodzą produkty znanych i polecanych na całym świecie firm zagranicznych oraz naszych krajowych producentów. Dzięki stale powiększającej się ofercie firma Akcesoria CNC świadczy usługi kompleksowe i bardzo szerokie.

W ofercie firmy jest ponad 100 tysięcy pozycji produktowych, które pozwalają na naprawę praktycznie każdego urządzenia i maszyny. Akcesoria CNC oferuje także części do maszyn liniowych. Dzięki temu w przypadku awarii takiej maszyny jej właściciel może w ekspresowym tempie kupić i otrzymać brakującą część i przystąpić do dalszej produkcji. W ofercie mamy produkty znanych i cenionych marek takich jak HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL. Są to cenione firmy, które produkują bardzo dobrej jakości części zamienne oraz urządzenia i maszyny, które znaleźć możemy w gospodarstwach oraz firmach na całym świecie. Dzięki stałej współpracy ze znanymi producentami oraz dystrybutorami możemy sprowadzić dla naszego klienta niestandardowe części zamienne, które ciężko znaleźć w innych sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

num3

W skład naszej oferty wchodzą m.in. własnoręcznie tworzone sterowniki numeryczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, koła zębate, szyny aluminiowe, śruby trapezowe, paski oraz kable i przewody elektryczne spełniające stawiane im wymagania bezpieczeństwa. Dodatkowo naszym klientom oferujemy frezy oraz gwintowniki, noże tokarskie, narzędzia pneumatyczne, tarcze ścierne oraz wiertła i narzynki. Nie jest to cała nasza oferta. Aby poznać ją, wejdź na adres naszego sklepu internetowego i sprawdź całość oferowanych przez nas towarów.

num2

Wiele lat doświadczenia sprawiło, że nasi klienci chwalą nas za ekspresową wysyłkę towaru, bardzo szybką realizację zamówienia oraz fachową pomoc nawet w trudnych sytuacjach. Stali klienci mogą liczyć na spore rabaty cenowe, które skutecznie obniżą cenę oferowanych przez nas części, urządzeń oraz narzędzi.

nu

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, to gorąco zapraszamy do naszego sklepu internetowego EBMiA.pl http://www.ebmia.pl/sterowanie-maszyn-sterowniki-maszyn-c-287_62.html oraz do kontaktu telefonicznego z biurem obsługi klienta. Doświadczeni pracownicy udzielą Państwu informacji na temat całej naszej oferty produktowej oraz pomogą w wybraniu odpowiedniej części zamiennej do Państwa maszyny. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się z wysokiej jakości oferowanych przez nas części i urządzeń.