Szkolenia kitesurfingowe na najwyższym poziomie – sprawdź nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy w kontekście kitesurfingu mają ogromne doświadczenie w branży. Wiemy doskonale o tym, że mamy konkretną i ważną misję. Chcemy by każdy kto chce odkryć kitesurfing, był w stanie konkretnie i merytorycznie przygotować się do jego uprawiania. Mamy dzisiaj konkretne rozwiązanie. Już niedługo startujemy z nowym sezonem 28 kwietnia 2018.

Działamy aż do połowy września

Generalnie zwracamy uwagę by każdy obóz kitesurfingowy był dopasowany do optymalnych warunków wiatrowych. Dzięki temu, każdy kursant będzie w stanie szybko i skutecznie dopasować dla siebie skuteczne rozwiązanie. Sprawdź na https://surfpoint.pl

Weź pod uwagę, że jeśli interesuje Cię jakiś kurs, na pewno będziesz w stanie szybko dostrzec korzyści wynikające z jego wybrania. Warto zauważyć, że profesjonalizm i doświadczenie naszej kadry pozwala na odczucie pełni korzyści i pasji z uprawiania kitesurfingu. Na przykład kurs podstawowy. Trwa 5 godzin i jest to zupełnie wystarczająca czasowa luka aby udowodnić Ci jak świetną dyscypliną jest pływanie z kitem.

male-27-compressorKite surfing – to będzie świetna przygoda

Zdecydowanie – adrenalina i fale, to coś co uwielbiamy. A dodatkowo uwielbiamy też zarażać tym wszystkim innych ludzi. Każdy obóz windsurfingowy czy kite, ma u nas walor edukacyjny, ale to też świetna zabawa i okazja do nawiązania świetnych relacji. Ludzie, wiatr i fale – zajawa i pełna energia. To właśnie sobie cenimy.

Jeśli chodzi o zagadnienie jakim jest nauka kitesurfingu, na pewno szybko dostrzeżesz, że ma to u nas znaczenie kluczowe dla powodzenie każdego kursu, obozu i wszystkich realizowanych przedsięwzięć.

Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną doświadczyć pełnego emocji, praktycznego spotkania z falami. To będzie doskonała decyzja. Szczególnej uwadze polecamy nasze obozy z kitesurfingiem, które będą w stanie konkretnie przekonać do uprawiania tej wyjątkowej dyscypliny.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania do nas, nie wahaj się ich zadać. Jesteśmy po to, żeby uczyć, pokazywać piękno sportów wodnych i przede wszystkim – przekonać Ciebie do zrobienia czegoś całkowicie nowego, konkretnego. To będzie naprawdę bardzo dobra decyzja, więc jeżeli chcesz na pewno będziesz tutaj w stanie błyskawicznie się odnaleźć. Polecamy wizytę na łamach naszej strony, gdzie znajdziesz najważniejsze, warte uwagi informacje na temat naszych obozów: https://www.surfpoint.pl/kitesurfing/kurs-kitesurfingu-iko-1