WELLSYSTEM – hydromasaż na sucho

Wellsystem to najnowocześniejsza technologia, która pozwala na masaż wodny bez konieczności zdejmowania ubrania. Dysze wodne, poruszając się okrężnymi ruchami, masują całe nasze ciało. Rozluźniają się w ten sposób mięśnie i poprawia się krążenie krwi. Najlepsze efekty terapii osiągane są dzięki połączeniu trzech elementów: siły, ciepła i wody.

W sprzedaży znajdziesz także model Wellsystem Medical Plus, który jako jedyny oferuje masaż ruchami okrężnymi. Przynosi to znakomite efekty odczuwalne od pierwszego użycia! Urządzeń Wellsystem szukaj w profesjonalnych sklepach z urządzeniami do masażu. W dobrej cenie znajdziesz je na http://www.domasazu.pl/wellsystem-medical.html.

Urządzenie Wellsystem  sprawdzi się idealnie jako wyposażenie gabinetów odnowy biologicznej, klubów fitness oraz ośrodków SPA. Będzie idealnym sposobem na odprężenie i relaks dla każdego. Można je także połączyć z innymi zabiegami, np. rehabilitacyjnymi lub też kosmetycznymi.

 3 podstawowe właściwości suchego hydromasażu Wellsystem

  1. Funkcja rehabilitacyjna, która przyspiesza leczenie urazów, zmniejsza ból i wpływa na rozluźnienie mięśni.
  2. Funkcja rozgrzewająca pomaga przygotować się do wysiłku fizycznego i przyspiesza metabolizm poprzez poprawienie ukrwienia.
  3. Funkcja regenerująca gwarantuje szybszą odnowę organizmu po dużym wysiłku fizycznym lub psychicznym.

Wpływ Wellsystem na organizm oraz wskazania do jego stosowania

Suchy hydromasaż pobudza do pracy cały nasz organizm, a zwłaszcza układ limfatyczny oraz krwionośny. Dzięki temu lepiej zaczynają pracować usługi transportowe, odżywcze, oczyszczające i regeneracyjne w naszym ciele. Zadaniem Wellsystem jest likwidacja objawów zastoinowych, pomoc w przyspieszeniu wchłanialność obrzęków, zwiększenie wytrzymałości i elastyczność aparatu wiązadłowego oraz ruchomości stawów. Wykonuje również masaż karku, grzbietu, a także odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Działa korzystnie na nerwy rdzeniowe i ich sploty, dzięki czemu usprawnia funkcje kończyn górnych i dolnych. Masaż mięśni przykręgosłupowych za pomocą tego urządzenia wpływa pozytywnie na autonomiczny układ nerwowy i reguluje jego czynność. Sam zabieg jest niezwykle relaksujący i komfortowy. Efekty są odczuwalne już po pierwszym użyciu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą łóżek do suchego hydromasażu Wellsystem w naszym sklepie internetowym http://www.domasazu.pl/category/lozka-spa-do-masazu-suchego.

Dla wszystkich zainteresowanych pokazem możliwości łóżek Wellsystem zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 791-445-320, gdzie można uzyskać informację na temat prezentacji tych urządzeń.